Як погасити кредит?

Погасити кредит у МФО сайті кредитора можна кількома способами

  1. Через сайт МФО. Для цього необхідно зайти на сайт кредитора, перейти до розділу «Особистий кабінет» та вибрати спосіб оплати. Потім потрібно запровадити суму платежу та підтвердити його.
  2. Через банкомат. Для цього необхідно вибрати пункт меню «Оплата послуг» та знайти МФО на сайті кредитора. Потім потрібно ввести номер договору та суму платежу.
  3. Через термінал. Для цього потрібно вибрати пункт меню «Оплата послуг» та знайти МФО на сайті кредитора. Потім потрібно запровадити номер договору та суму платежу.
  4. Через банк. Для цього необхідно вказати номер договору та реквізити МФО на сайті кредитора як одержувача платежу. Після цього потрібно переказати гроші на вказаний рахунок.

Висновок

Важливо пам'ятати, що платіж має бути здійснений у строк, зазначений у договорі кредитування. Інакше вам можуть нарахувати штрафні санкції. Якщо у вас виникли труднощі з погашенням кредиту, не соромтеся звертатися до МФО та просити переглянути умови договору.

Die nutzung der website erfolgt auf eigene gefahr. Lorsqu’il s’agit de classer votre site web dans les moteurs de recherche, chaque seconde compte. Free web tools bundle.