Як мільйонери стали багатими

Мільйонери рідко народжуються багатими. Ці саморобні мільйонери заробили свої статки традиційним шляхом: наполегливою працею та винахідливістю.
Поділитися

Мільйонери рідко народжуються багатими. Ці саморобні мільйонери заробили свої статки традиційним шляхом: наполегливою працею та винахідливістю.

Дослідження Weath-X показало, що близько 68% тих багатіїв, чиї статки перевищують 30 мільйонів доларів, заробили його самостійно. Інше дослідження Fidelity Investments показало, що 88% усіх мільйонерів були власними силами, тобто їхні статки не успадковувалися.

Розбагатіти – непростий процес. Для цього потрібно наполегливо працювати, розумом і вмінням розподіляти кошти в потрібних місцях. Що спільного між цими мільйонерами та які уроки можна винести з їхнього досвіду – читайте у нашому матеріалі.

Як багатіють мільйонери?

Згідно з дослідженням Fidelity, 30% опитаних мільйонерів сказали, що вони хвилюються про збереження свого багатства. Водночас 20% респондентів заявили, що націлені на їх примноження. Сучасні мільйонери інші, і щоб по-справжньому їх зрозуміти, потрібно поглянути не лише на їхній світогляд, а й на їхній шлях до багатства та їхні фінансові цілі на майбутнє.

Є кілька шляхів до багатства, і ось кілька речей, які слід враховувати.

Наявність кількох джерел доходу

Багато мільйонерів отримують дохід із кількох джерел одночасно, включаючи самозайнятість, дивіденди від інвестицій, дохід від оренди та інвестиції в інші види бізнесу, і це лише деякі з них. Якщо один потік доходу сповільнюється, інший може зайняти його місце. Велика частина цього доходу називається пасивним доходом, або грошима, заробленими без активних витрат часу та зусиль на бізнес.

Інвестиції в різні канали і напрямки

Не кладіть усі яйця в один кошик. Диверсифікація ваших інвестицій допомагає керувати ризиком, гарантуючи, що всі ваші гроші не будуть під загрозою, якщо конкретна інвестиція впаде.

Економія

Економія – основа. Всі мільйонери як один кажуть, що потрібно відкладати гроші і робити так, щоб вони не просто лежали в шухляді, а працювали на вас. А для цього потрібні інвестиційні рахунки.

Зниження витрат

Перш ніж стати багатими, багато мільйонерів виробили звичку обмежувати свої витрати. Вони планували використання зароблених грошей і стратегічно оцінювали кожен аспект своїх фінансів. Цей підхід має починатися зі скорочення витрат і усунення будь-яких непотрібних боргів, які виснажують дохід і перешкоджають зростанню прибутку.

Які риси об'єднують мільйонерів?

Згідно з опитуваннями, виявилося, що більшість мільйонерів мають багато спільних рис – амбіційність, цінність часу, відсутність страху поразки, а також розуміння, коли звернутися за допомогою до експертів.

Хоча мільйонери мають різні способи заробляти гроші, ось деякі з їхніх спільних рис.

  • Амбітні цілі та відповідні дії. Саморобні мільйонери не просто мріють, а й втілюють найбожевільніші мрії. Неважливо, чи це відкриття бізнесу, чи досягнення інших особистих цілей. Вони діють рішуче, і цей спільний рушій характерний для кожного з опитаних, які отримали статки без спадщини.
  • Наявність наставників. Ніхто з нас не може знати все. Але справжня мудрість полягає в тому, щоб точно визначити, яких знань або навичок вам не вистачає, і звернутися до того, хто знає потрібну вам інформацію. Мільйонери звертаються до інших людей, які знають тонкощі різних типів заощаджень та інвестицій, щоб отримати перспективу та розуміння.
  • Пошук відгуків. Самовдосконалення не повинно зупинятися. Мільйонери сприймають критику не як образу, а як точку зростання — іноді важливо прислухатися навіть до негативних відгуків, адже іноді це безкоштовна рекомендація для поліпшення «сліпих зон».
  • Відсутність страху невдачі. Будь-який безлад – це можливість зробити висновки. За статистикою, 7 з 10 стартапів закінчуються провалом. Однак немає точних даних щодо успішності тих семи, хто почав заново і вивчив ці ситуації.
  • Розуміння цінності часу. Відомий вислів «час — гроші» використовується не дарма. Адже мільйонери швидко вчаться управляти своїм часом і розуміють, що немає сенсу обмінювати час на гроші.

Що мільйонери роблять зі своїми грошима?

Згідно з дослідженням, що стосується інвестиційних стратегій, то мільйонери, які самі зробили себе, з більшою ймовірністю додадуть інвестиції в акції, тоді як ті, хто народився багатим, як правило, мають більше інвестицій у нерухомість. Диверсифікація інвестицій є ключовим фактором для багатьох мільйонерів.
Мільйонери інвестують свої гроші в різні місця, включаючи своє основне місце проживання, пайові фонди, акції та пенсійні рахунки. Мільйонери зосереджуються на тому, щоб вкладати свої гроші туди, де вони будуть рости. Вони намагаються не вкладати великі кошти в речі, які знеціняться. Наприклад, автомобіль, який їздить щодня на роботу, швидше за все, з часом втратить свою цінність.

Для більшості мільйонерів найважливіше – накопичити гроші, перш ніж їх витрачати. Незалежно від того, яка їх річна зарплата, більшість мільйонерів вкладають свої гроші туди, де вони можуть рости, зазвичай в акції, облігації та інші стабільні інвестиції.

Щоб стати мільйонером, потрібно поєднати фінансову дисципліну, стратегічне планування та прагнення до постійного самовдосконалення. Якщо можливо, виділення частини вашого доходу на довгострокові цілі може стати чудовою основою. Зосередьтеся на заощадженнях і розумному інвестуванні, щоб ваші гроші могли експоненціально зростати. Як показали вищезазначені люди, шлях до мільйонера полягає не лише в накопиченні багатства – продуктивне мислення також дуже важливо.

Джерело


Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

L’évolution de la pollution plastique dans le monde. Page not found – original cinema poster.